Вистачить на тиждень: стало відомо про кричущу ситуацію з масками в Києві

Місцева влада вже знайшли кілька виробників, які перепрофілюють виробництво і забезпечать частину столиці масками

Вистачить на тиждень: стало відомо про кричущу ситуацію з масками в Києві
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Запасу медичних масок в Києві вистачить ще на 7-10 днів. Стратегічних запасів повинно вистачити для забезпечення лікарень, але їх потрібно постійно поповнювати.

Як інформує НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник в інтерв’ю РБК-Україна в п’ятницю.

“У нас є стратегічні запаси, лікарні ми, звичайно, забезпечимо. Але цього запасу достатньо, грубо кажучи, на сім-десять днів. Їх потрібно постійно поповнювати”, – сказав Поворозник.

Місцева влада вже знайшла кілька виробників, які перепрофілюють виробництво і забезпечать частину столиці масками. В першу чергу маски будуть поставляти тим, хто контактує з великою кількістю людей.

“Просто на все це потрібен час. Поки що у нас немає такої кількості масок, щоб ми їх відправили в аптечну мережу”, – заявив чиновник.

Микола Поворозник підкреслив, що ситуація з вивезенням з України десятків тонн масок, що була раніше, зараз дає про себе знати.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що Супрун розповіла, коли може з’явитися вакцина проти коронавірусу.

Раніше професор біологічного факультету Санкт-Петербурзького державного університету Олексій Потєхін, виділив 10 важливих фактів про пандемію коронавірусу і спростував основні міфи про інфекції.

Джерело: Народна Правда