Як схуднути за допомогою води: проста та дієва порада

Експерт поділилася списком хитрощів, які допоможуть пити більше води.

Як схуднути за допомогою води: проста та дієва порада
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Щоб навчитися вживати більше води в день, варто звернути увагу на важливі дрібниці.

Loading...

Одна з найпопулярніших порад по схудненню – пити більше води, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Але якщо ви не звикли пити воду, то це завдання буде непросте. Як навчитися це робити, розповіла нутриціолог Олена Кален, яка раніше навчила обирати хліб.

У Instagram експерт поділилася списком хитрощів, які допоможуть пити більше води.

Щоб навчитися вживати більше води в день варто звернути увагу на важливі дрібниці. Експерт дала топ-6 порад як зробити це легко:

1.Поставьте собі за мету – випити протягом дня потрібну кількість води, нехай вона спочатку буде невелика. Сформульована мета налаштовує на успіх.

2.Важливо протягом дня згадувати про воду. Для цього поставте пляшку з водою на видному місці, на столі, щоб вона постійно нагадувала про себе. Можете також поставити нагадування в телефоні, щоб кожну годину він вам маячив про корисну звичку.

3.Якщо смак води не дуже подобається, перетворите її в напій. Додайте листя м’яти, імбир, ягоди, корицю, лимон або огірок. Міняйте смаки, вам це точно сподобається. Також для різноманітності можна додати лід або пити воду з холодної склянки, це сильно впливає на ваші відчуття смаку.

4.Щоб зробити процес пиття незвичайним, спробуйте пити воду через соломинку. Ви навіть не помітите, як спустошите склянку.

5.Виберіте для води красиву пляшку або склянку, щоб вона була продовженням вашого іміджу, частиною вас. Це дасть емоційний заряд.

6. Якщо вам доводиться пересуватися протягом дня, носите хоча б маленьку пляшку води з собою. Нехай вона буде у вашій сумці або в машині.

Як схуднути за тиждень: проста дієта та список тренувань.

Спалах коронавірусу закінчиться сам: вчені зробили обнадійливу заяву.

Джерело: Народна Правда