Як схуднути за допомогою води: проста та дієва порада

Як схуднути за допомогою води: проста та дієва порада
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Один з найбільш популярних рад по схудненню – пити більше води. Але якщо ви не звикли пити воду, то ця задача буде важкою. Виправити ситуацію не тільки треба, але й можна.

Loading...

Як це зробити – розповіла нутриціолог Олена Кален, яка раніше навчила худнуть вибираючі хліб. В Instagram експерт поділилася списком хитрощів, які допоможуть пити більше води.

Щоб навчитися вживати більше води в день варто звернути увагу на важливі дрібниці. Експерт дала топ-6 порад як зробити це легко:

1.Поставте собі мету – випити протягом дня потрібну кількість води, нехай вона спочатку буде невеликою. Сформульована мета налаштовує на успіх.

2.Важливо протягом дня згадувати про воду. Для цього поставте пляшку з водою на видному місці, на столі, щоб вона постійно нагадувала про себе.

3.Якщо смак води не дуже подобається, перетворите її в напій. Додайте листя м’яти, імбир, ягоди, корицю, лимон або огірок. Міняйте смаки, вам це точно сподобається.

4.Щоб зробити процес пиття незвичайним, спробуйте пити воду через соломинку. Ви навіть не помітите, як спустошите склянку.

5.Виберіть для води красиву пляшку або стакан, щоб вона була продовженням вашого іміджу, частиною вас. Це дасть емоційний заряд.

6.Якщо вам доводиться пересуватися протягом дня, носіть хоча б маленьку пляшку води з собою. Нехай вона буде у вашій сумці або в машині.

View this post on Instagram

Один из самых популярных советов по похудению – пить больше воды? Но если вы не привыкли пить воду, то эта задача будет для вас трудная. И я хочу дать вам несколько проверенных советов как сделать это легко: ⠀ 1️⃣ Поставьте себе цель – выпить в течение дня нужное количество воды, пусть оно сначала будет небольшое. Сформулированная цель настраивает на успех? ⠀ 2️⃣ Важно в течение дня вспоминать про воду. Для этого поставьте бутылку с водой на видном месте, на столе, чтобы она постоянно напоминала о себе. Можете также поставить напоминание в телефоне, чтобы каждый час он вам маячил о полезной привычке? ⠀ 3️⃣ Если вкус воды не очень нравится, превратите ее в напиток. Добавьте листья мяты?, имбирь, ягоды, корицу, лимон? или огурец. Меняйте вкусы, вам это точно понравится. Также для разнообразия можно добавить лед или пить воду из холодного стакана, это сильно влияет на ваши ощущения вкуса. ⠀ 4️⃣ Чтобы сделать процесс питья необычным, попробуйте пить воду через соломинку. Вы даже не заметите, как опустошите стакан. ⠀ 5️⃣ Выберите для воды красивую бутылку или стакан, чтобы она была продолжением вашего имиджа, частью вас? Это даст эмоциональный заряд? ⠀ 6️⃣ Если вам приходится передвигаться в течение дня, носите хотя бы маленькую бутылку воды с собой. Пусть она будет в вашей сумке или в машине. ⠀ ☝Помните, начинаем с малого и достигаем большего. Сегодня научились пить воду, завтра научимся любому другому навыку…? мозг учится учиться и заряжается на успех! И конечно, очень важно помнить ради чего все это вы делаете, – ради того чтобы быть красивой, стройной, здоровой и счастливой? ⠀ Если вам понравилось это видео, уверена понравятся и другие видео на моей странице на тему “Как снижать вес без диет и запретов?” Переходите? @elenakalen , подписывайтесь и смотрите. ⠀ #еленакален_советы #вода #похудетьлегко #бездиет #зож #похудетьнавсегда

A post shared by ЕЛЕНА КАЛЕН МАРАФОН ПОХУДЕНИЯ (@elenakalen) on

За фактом, кожен другий випиває лише третю частину від денної норми, що призводить до порушення хімічних процесів в організмі. І якщо молодий організм ще якось справляється з нестачею, то з віком у людей з’являється цілий ряд проблем. Адже погане самопочуття і головні болі ми пояснюємо втомою і проблемами на роботі, запиваємо таблетками, коли треба просто випити склянку звичайної води. Так, багатьох це дивує, адже в більшості випадків причина дуже банальна — нестача води, на яку організм реагує дуже гостро.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Як схуднути на 10 кілограмів: дуже ефективна і корисна дієта.

Макарони і схуднення вважаються несумісними речами, однак дієтологи вважають, що це зовсім не так, важливо лише вибирати правильні сорту і утримуватися від калорійних соусів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...