Захворіла ціла родина: як живе село з коронавірусом біля Чернівців

Люди налякані масовим поверненням заробітчан з Італії

Захворіла ціла родина: як живе село з коронавірусом біля Чернівців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У селі Колінківці під Чернівцями на коронавірус Covid-19 захворіла ціла родина з шести осіб, а ще 20 осіб зараз чекають результатів аналізів на інфекцію.

Люди налякані масовим поверненням заробітчан з Італії, охопленої коронавірусом, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТСН.

Loading...

У зв’язку з такою напруженою ситуацією на в’їзді в Колінківці з 5 тисячами населення навіть встановили блокпости – вони розташовані всього в 20 км від Чернівців.

Правоохоронці та медики на в’їзді та виїзді з села і ще трьох сусідніх населених пунктів зупиняють всі машини і міряють температуру у водіїв і пасажирів.

А місцеві жителі зізнаються, що намагаються уникати людей, які щойно повернулися з Італії.

“Боїмося, намагаємося не перетинатися з ними. Тут більшість всі з Італії, це Буковина”, – кажуть селяни.

Всіх заробітчан, які прибули з Європи, лікарі просять одразу ізолюватися вдома і не виходити на вулицю. Адже зараз крім шести підтверджених випадків коронавірусу, в цьому селі ще кілька десятків людей з підозрою на інфікування. Всі вони контактували з хворими.

“Тут великий список людей, за якими ведеться спостереження, треба було взяти мазки. Всього 27”, – розповідає лікар Колінківської лікарні Олег Банар.

Якщо в Колінківцях з’являться нові випадки коронавірусу, то в селі взагалі можуть перекрити в’їзд і виїзд, попередили в Чернівецькій обладміністрації.

Нагадаємо, коронавірус Covid-19 стає “чумою XXI століття” – кількість жертв вже перевищила 10 000 чоловік. З сьогоднішнього дня лідирує по смертності в світі Італія.

Раніше професор біологічного факультету Санкт-Петербурзького державного університету Олексій Потєхін, виділив 10 важливих фактів про пандемію коронавірусу та спростував основні міфи про інфекцію.

Джерело: Народна Правда