У Криму зафіксували перший випадок зараження коронавірусом

Це перший випадок зараження COVID-19 на окупованому півострові

У Криму зафіксували перший випадок зараження коронавірусом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

В окупованому Росією Криму вперше підтвердили випадок зараження коронавірусом.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку “голови” Криму Сергія Аксьонова в Facebook.

За його словами, зараження коронавірусом виявили у жителя півострова, який нещодавно повернувся з Франції. Після повернення в окупований Крим, чоловік був госпіталізований з симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції.

“Результат підтверджений в установленому порядку. Пацієнт отримує необхідне лікування відповідно до чинного протоколу. Стан хворого середнього ступеня тяжкості”, – заявив Аксьонов.

Зазначається, що вже було встановлено коло контактних осіб, їх помістили на ізоляцію. За контактними особами спостерігають медики, також організовано лабораторне дослідження на коронавірус.

Відомо, що станом на другу половину дня 21 березня в світі зафіксовано 286 696 випадків зараження на коронавірус, 11 889 смертей і 93 602 випадки одужання.

Також сьогодні міський голова Києва Віталій Кличко повідомив про сім нових випадків інфікування коронавірусом в українській столиці. Таким чином, в Києві вже 10 випадків зараження SARS-CoV-2.

Станом на вечір 21 березня в Україні офіційно підтверджено 48 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: в Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (3), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1), Харківській (1, але жінка фізично знаходиться на Київщині) областях і в Києві (10). Три з них летальні померли в 71-річна жінка в Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — в Чернівецькій.

Крім цього нещодавно ми писали, про те, хто отримає грошову компенсацію від держави за карантин.

Джерело: Народна Правда