В Україні хочуть тимчасово закрити всі церкви

На Банковій планують провести переговори з основними церквами, щоб переконати їх припинити будь-які служби на час коронавирусу

В Україні хочуть тимчасово закрити всі церкви
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Офісі президента хочуть провести переговори з найбільшими українськими Церквами, умовивши їх скасувати всі богослужіння на час карантину.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це Telegram-каналу “Політика країни” повідомили інформовані джерела.

Loading...

“За даними джерел з Офісу президента, зараз на Банковій планують провести переговори з основними церквами, щоб переконати їх припинити  служби на час коронавірусу”, – йдеться в повідомленні.

Нагадуємо, що Бердянські священнослужителі вирішили приєднатися до боротьби з коронавірусом, покроплючи місто освяченою водою і молитовним співом.

Вселенський Патріарх Варфоломій наказав церквам припинити проводити служби і обряди до кінця березня для боротьби з поширенням коронавірусу.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що серед трьох найбільших церков України краще громадяни ставляться до Православної церкви України (ПЦУ), найгірше — до УПЦ Московського патріархату.

Раніше повідомлялося, що всі релігійні організації зобов’язані дотримуватися введеного в Україні карантину і не проводити богослужінь за участю більше 10 осіб.

Джерело: Народна Правда