Як зареєструвати авто під час карантину: у МВС дали відповідь

МВС розробило механізм реєстрації нових авто під час карантину

Як зареєструвати авто під час карантину: у МВС дали відповідь
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Сервісні центри МВС, які в рамках боротьби з поширенням коронавірусу обмежили більшість послуг, що вимагають фізичної присутності клієнта, все-таки вирішили проводити реєстрацію нових автомобілів. Рішення було прийнято 20 березня, всупереч оголошеній за день до цього тимчасовій до закінчення карантину забороні на реєстрацію всіх транспортних засобів, крім зазначених у категорію невідкладних випадків.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Ubr. 

Зареєструвати новий легковий автомобіль з 21 березня можна буде дистанційно. Для здійснення цієї послуги власник або уповноважена ним особа повинні направити в черговий сервісний центр наступний пакет документів:

Loading...
  • копію паспорта (із зазначенням місця реєстрації);
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • документ, що підтверджує правомірність придбання транспортного засобу;
  • документ, в якому вказана вартість транспортного засобу;
  • документ про відповідність конструкції транспортного засобу встановленим вимогам безпеки дорожнього руху.

Після перевірки копій документів співробітник Сервісного центру призначить час і дату, коли власник повинен приїхати для подачі оригіналів документів, внести обов’язкові платежі і безпосередньо отримати свідоцтво про реєстрацію та номерні знаки.

Нагадаємо, у Чернівецькій області за добу 20 березня зафіксували 10 нових випадків інфікування коронавірусом, загалом в Україні кількість заражених зросла до 39. 11 людей інфіковані з села Колінківці Хотинського району, 7 — у селі Брусниця Кіцманського району, а також по одному у Хотині, селі Топорівці (Новоселицький район), селі Лужани (Кіцманський район), селі Їжівці (Старожинецький район) та у Чернівцях.

Також напередодні повідомлялося, що в Україні є перший пацієнт, який вилікувався від коронавірусу.

Також стало відомо, що у Чернівцях  встановлюють бетонні блоки на мостах і дорогах – місто закривається повністю. Мер Чернівців Олексій Каспрук закликав президента Володимира Зеленського ввести надзвичайний стан через стрімке поширення коронавірусу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...