У Раді розповіли про стан здоров’я хворих нардепів

Результати тесту на коронавірус депутата від групи "Довіра" Сергія Вельможного очікуються ввечері 22 березня

У Раді розповіли про стан здоров’я хворих нардепів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук розповіла про стан здоров’я депутатів, які заразилися на коронавірус COVID-19.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Уніан.

Loading...

Вона розповіла, що результати тесту на коронавірус депутата від групи “Довіра” Сергія Вельможного очікуються ввечері 22 березня.

“Тест Вельможного буде, результати тесту будуть сьогодні о 17:00. Він дійсно захворів, у нього є температура, але його діагноз ще не підтверджений”, – розповіла Кравчук.

Кравчук також розповіла про стан здоров’я тих нардепів, які контактували із хворими.

“Наскільки я знаю, то всі, які з екологічного комітету (до цього комітету входить хворий на коронавірус нардеп Сергій Шахов – НП), вони досі перебувають на самоізоляції, з ними все гаразд. Ті, які контактували з Шаховим, – також. Якась є інформація про Лукашова з “ОПЗЖ”. Але, здається, теж у нього не підтвердилося… Він теж здав тест, ніби не підтвердилося”, – сказала вона.

А тим часом народний депутат України Сергій Шахов, у якого раніше виявили коронавірус COVID-19, розповів про свій стан здоров’я і госпіталізацію в Олександрівській лікарні Києва.

Крім того 21 березня стало відомо, що ще один народний депутат заразився коронавірусом. COVID-19 виявили у народного депутата Сергія Вельможного та його сина.

Джерело: Народна Правда
загрузка...