У Росії сім’я відомого «злодія у законі» заразилася коронавірусом

COVID-19 виявлений у його дружини та дитини

У Росії сім’я відомого «злодія у законі» заразилася коронавірусом
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Сім’я головного російського “злодія в законі” Шакро Молодого заразилася коронавірусом Covid-19, позитивний результат був виявлений у його дружини і дитини.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Telegram-канал Mash, сам чоловік відбуває покарання в колонії, а його сім’я самоізолювався в особняку.

Loading...

“Сім’я головного” злодія в законі “Шакро Молодого захворіла коронавірус. Тест на китайську заразу показав позитивний результат у дружини авторитету, Марини Гольдберг і його 15-річного сина. Найближчим часом сім’я злодія в законі очікує, що їх госпіталізують з особняка Шакро Молодого на Ніколіній горі”, – йдеться в повідомленні.

У Росії сім’я відомого «злодія у законі» заразилася коронавірусом У Росії сім’я відомого «злодія у законі» заразилася коронавірусом

Раніше повідомлялося, що низка відомих футболістів знаходяться в ізоляції в зв’язку із зараженням коронавірусом. Серед них – Дібала та його наречена, Мальдіні і його син, Феллайні.

Тим часом патріарх Російської православної церкви Кирило офіційно затвердив тексти молитовних прохань в зв’язку із загрозою поширення коронавіруса Covid-19.

Додамо, станом на ранок 22 березня кількість хворих на коронавірус в світі досягла вже 2,8 мільйона, в Україні 21 березня зафіксовано 48 випадків зараження Covid-19. Число тих, хто заразився новим коронавірусом, що породжує хворобу COVID-19, сягнуло 307 280 людей у всьому світі.

Джерело: Народна Правда