В Італії розповіли, чому так багато людей загинули від хвороби

Професор назвав дві причини

В Італії розповіли, чому так багато людей загинули від хвороби
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Станом на ранок суботи, 22 березня, в Італії коронавірусом Covid-19 заразилися 53,5 тисяч осіб, науковий радник міністра охорони здоров’я Італії професор Вальтер Ріккарді висловив власну думку про причину такої великої кількості померлих від коронавірусу Covid-19 в регіоні.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, в інтерв’ю телеканалу TPI він пояснив, що це викликано високим середнім віком населення в країні.

Loading...

Вальтер Ріккарді уточнив, що головна причина високої смертності в Італії – середній вік населення країни, за яким Італія займає друге місце в світі після Японії. З 60,34 млн італійців 22,8% (13,76 млн) – люди віком понад 65 років.

Ще однією причиною величезних цифр в статистиці смертності від коронавірусу Вальтер Ріккарді вважає своєрідний підхід до фіксації причин смерті. Профессор стверджує, що насправді лише в невеликій кількості випадків вірус був прямою причиною смерті.

“Хоча він, безумовно, викликав погіршення стану”, – пояснив Ріккарді.

Зазначимо, за даними Національного інституту здоров’я (ISS), тільки для 12% померлих коронавірус був прямою причиною смерті, у інших пацієнтів було, як мінімум, ще одне супутнє захворювання.

До слова, раніше знаменитий український волейболіст Олег Плотницький, який виступає за італійську “Перуджу”, передав звернення місцевих жителів до наших співвітчизників. Вони закликають українців суворо дотримуватися карантину, щоб уникнути такої кількості жертв, як у Італії.

Також повідомлялося, що чотири працівники італійської футбольної команди Атланта померли від коронавіруса.

Джерело: Народна Правда