Єрмак перед карантином купив розкішний Mercedes за 3 млн

Mercedes обійшовся главі ОПУ більш ніж в 3 млн грн

Єрмак перед карантином купив розкішний Mercedes за 3 млн
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак 11 березня придбав елітний автомобіль Mercedes-Benz S 350 вартістю  майже у 3 млн грн.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідні дані Єрмак вніс 20 березня в Єдиний державний реєстр декларацій.

Разом з оплатою послуг і податком Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC long обійшовся главі ОП в 3,2 млн грн.

Loading...

За декларацією, поданою Єрмаком 21 лютого, він є  власником квартири в Києві площею 107,8 кв. м. У 2019 він отримав більше 250 тисяч грн доходу від підприємницької діяльності, за роботу в адвокатському об’єднанні Міжнародна юридична компанія і ТОВ Міжнародна юридична компанія.

Єрмак зберігає $ 347 тисяч і 50 тисяч євро готівкою і близько 27 тисяч грн на банківських рахунках.

З серпня 2015 року Єрмак користувався автомобілем Toyota Camry, який не перебуває у його власності.

Нагадаємо, глава Офісу президента України Андрій Єрмак пояснив причини прийняття жорстких обмежувальних заходів під час карантину і закликав українців потерпіти в умовах дискомфорту заради збереження свого життя і здоров’я, і ​​своїх співгромадян.

Додамо, що новопризначений міністр економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко не вказав у своїй декларації відомості про квартиру у Москві, що належить дружині — громадянці Росії, а також  маєток під Києвом і два позашляховики.

До слова, раніше Міністерство соціальної політики спільно з КМДА та обласними адміністраціями на період карантину запустило проект із забезпечення вразливих верств населення безкоштовними продуктами.

Джерело: Народна Правда
загрузка...