Гірше за Італію: Ємець озвучив прогноз по коронавірусу в Україні

Глава МОЗ попередив про серйозну небезпеку

Гірше за Італію: Ємець озвучив прогноз по коронавірусу в Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Міністерство охорони здоров’я розрахувало найгірший сценарій поширення коронавіруса Covid-19 в Україні, згідно з ним, ситуація у нашій країні буде розвиватися за зразком Італії, де 21 лютого з’явився перший померлий, з 12 березня ввели карантин, а 23 березня жертв пандемії налічується понад п’ять тисяч.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у ефірі телеканалу 112 Україна попередив міністр охорони здоров’я Ілля Ємець.

«Потрібно розраховувати найгірший сценарій. Найгірший сценарій розраховується за аналогією з Італією і, можливо, з Іспанією … Тому у нашого головного санітарного лікаря є розрахунки найгіршого сценарію. Я ніколи не орієнтувався на те, що все буде добре», – зокрема сказав Ємець.

Зазначимо, у Іспанії за останніми даними коронавірусом заразилися 29,9 тисяч людей. 1813 осіб померли, в тому числі 41 за останню добу. Перші карантинні заходи в Іспанії були оголошені 12 березня – в той же період, що і в Україні. Влада Іспанії готується продовжити обмеження ще на півмісяця.

Нагадаємо, Верховна Рада України збереться на позачергове засідання, в ході якого голосуватимуть за введення надзвичайного стану та пакет економічних законів через пандемію коронавірусу Covid-19.

Нагадаємо також, коронавірус у цілому світі вразив вже більше 300 тисяч осіб і призвів до смерті понад 14 тисяч. У мережі з’явилося наочне відео про те, як поширюється смертельно небезпечний COVID-19, і як за допомогою простих правил, можна уникнути зараження.

Джерело: Народна Правда