Кінець пандемії коронавірусу: у Китаї назвали терміни

Щоб усунути цей спалах за короткий проміжок часу, заходи повинні бути надзвичайно радикальними

Кінець пандемії коронавірусу: у Китаї назвали терміни
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У найближчому майбутньому пандемія коронавірусу Covid-19 в Європі не закінчиться.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на South China Morning Post, таку думку висловив голова шанхайської групи клінічних експертів Covid-19 Чжан Веньхун.

На його думку, Європі знадобляться до 2 років для боротьби з пандемією коронавірусу: “Було б абсолютно нормально, якщо вірус буде приходити і йти, і триватиме один чи два роки. Я можу сказати вам зараз: забудьте про те, що в найближчому майбутньому пандемія в Європі закінчиться. Щоб усунути цей спалах за короткий проміжок часу, заходи повинні бути надзвичайно радикальними. Якби увесь світ міг перестати рухатися протягом чотирьох тижнів, пандемію можна було б зупинити. Але я не можу уявити, щоб коли-небудь сталася повна глобальна зупинка. Навіть у Німеччині чи Європі”.

Він також додав, що без одночасних дій по всьому світу ті країни, які вводять жорсткі заходи, як і раніше будуть піддаватися ризику завезених інфекцій, як це відбувається в Китаї. Тому по мірі розповсюдження хвороби і збільшення числа загиблих уряди можуть змінити свої стратегії і більш жорстко ізолювати людей.

Як повідомлялося раніше, в пункті пропуску «Бориспіль» під час оформлення пасажирів на приліт одного з авіарейсів, громадянин України поскаржився на погане самопочуття. Йому зробили експрес-тест, який дав позитивний результат на коронавірус Covid-19.

Джерело: Народна Правда