Названо новий симптом коронавірусу

Виходячи з результатів досліджень, пацієнти з проблемами травлення мали більш тривалий проміжок між появою перших ознак захворювання і госпіталізацією, ніж ті, у яких відразу проявилися респіраторні симптоми.

Названо новий симптом коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені проаналізували симптоми 204 пацієнтів з коронавірусом у місті Ухань і виявили ще один симптом коронавірусу – порушення травлення.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у дослідженнях, опублікованих в журналі The American Journal of Gastroenterology.

Loading...

Вчені провели аналіз симптомів 204 пацієнтів з COVID-19 у місті Ухань і з’ясували, що майже половина з них скаржилася насамперед на розлади травлення: діарею або повну відсутність апетиту. Іншими симптомами були нудота, блювання і болі в животі.

Виходячи з результатів досліджень, пацієнти з симптомами розладу травлення мали більш тривалий проміжок між появою перших ознак захворювання і госпіталізацією, ніж ті, у яких відразу проявилися респіраторні симптоми.

При цьому вчені підкреслили, що було кілька випадків, коли у заражених коронавірусом відзначалося порушення травлення, але респіраторні симптоми так і не проявилися.

Нагадуємо, що в Україні оголосили новий етап боротьби з коронавірусом, який передбачає не допустити пандемії в країні.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА інформувала, що лікарі «швидкої» не будуть робити тести на COVID-19.

Також повідомлялося про те, що в Україну прибула партія тестів для визначення коронавірусу. Зокрема, Україна отримала два види тестів: тести для ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція — золотий стандарт діагностики) і тести експрес-діагностики.

Джерело: Народна Правда
загрузка...