Рада скликає екстрене засідання: проголосують за режим НС і скоротять витрати

Рада скликає екстрене засідання: проголосують за режим НС і скоротять витрати
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Верховна Рада України збереться на позачергове засідання, в ході якого голосуватимуть за введення надзвичайного стану та пакет економічних законів через пандемію коронавірусу Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це з посиланням на власні джерела в “Слузі народу” пише Обозреватель.

За інформацією видання, засідання пройде 25 або 26 березня, а розглядатимуть три питання.

“Перше – введення НС через COVID-19. За такий варіант активно виступають Міністерства внутрішніх справ і охорони здоров’я. Друге – секвестр бюджету, скорочення витрат. Третє – пакет стимулюючих заходів, щоб ситуація в економіці і соціальній сфері не вийшли з під контролю”, – стверджує джерело.

Видання також повідомляє, що Кабінет міністрів найближчим часом може ухвалити пакет рішень для підготовки секвестру бюджету і введення надзвичайного стану – це стане прямою підставою для скликання позачергової сесії, де нардепи і винесуть питання на голосування.

Народний депутат від “Голосу” Ярослав Железняк вже коментував, що керівники фракцій провели онлайн-нараду і вирішили скликати позачергове засідання на цьому тижні: “Обговорювали кілька питань. Перше – порядок позачергового пленарного засідання. Зараз ще формується. Друге – ставлення фракцій до введення надзвичайного стану. Більшість фракцій виступили категорично проти. Третє – це формування законопроектів, які повинні бути прийняті на позачерговому засіданні і формат прийняття…”.

Нагадаємо, голова шанхайської групи клінічних експертів Covid-19 Чжан Веньхун вважає, що в найближчому майбутньому пандемія коронавірусу Covid-19 в Європі не закінчиться.

Джерело: Народна Правда