У Києві через карантин покататися в транспорті можна тільки з пропуском і поліцейським

Поки що в місті спокійна обстановка

У Києві через карантин покататися в транспорті можна тільки з пропуском і поліцейським
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

З 23 березня Київ припинив всі пасажирські перевезення через карантин, який оголосили у зв’язку з пандемією коронавірусу Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, користування наземним громадським транспортом з сьогоднішнього дня буде можливо тільки за спеціальними перепустками.

Їх повинні видавати медичним працівникам, рятувальникам, правоохоронцям, працівникам житлово-комунального господарства, співробітникам магазин і аптек, а також співробітникам стратегічних підприємств.

Страна  пише, що водії поки ліберальні: “Хтось показує довідку, що він у лікарню і його пропускають, а хтось- посвідчення працівника заводу і теж їде. На одному з маршрутів водій також допомагав патрульному дивитися документи які пред’являли люди. Один чоловік сказав, що їде на співбесіду в “Метро”. Поліцейська відповіла, що не можна, але чоловік обурився: “що Мені тепер пішки йти?”. Після цього водій автобуса сказав, що “Метро” – продовольчий магазин, а значить можна і пропустив його”.

Видання також зазначає, що поки є в Києві ще транспорт і з вільним входом. Так, на Борщагівці в Києві журналісту вдалося сісти в трамвай:

“Приїхав трамвай. У ньому відкрили тільки одну двері де стояв поліцейський. На зупинці за цей час вже було вісім чоловік. Патрульний повідомив, що у Києві введено особливий стан і проїзд на трамваї можливий лише за спеціальними перепустками. Люди пред’являють різні посвідчення, УБС, якісь довідки, робочі посвідчення, пропускають всіх хто щось пред’являє, але кореспондент  не бачив щоб хтось пред’явив спеціальний пропуск КМДА. Поліцейський не хотів пропускати одного чоловіка, який сказав, що їде до матері в лікарню, але через хвилину переконань патрульний його пропустив. Хтось сказав, що працює охоронцем на парковці, і його також пропустили. У салоні трамвая вже більше 60-ти чоловік. Мене також пропустили, коли я пред’явив посвідчення журналіста”.

У Києві через карантин покататися в транспорті можна тільки з пропуском і поліцейським

Додамо, в мережі з’явився документ – виявилося, що секретар РНБО Олексій Данилов ще 31 січня просив прем’єра Олексія Гончарука заборонити експорт медичних масок. Проте зроблено це було лише в березні.

У Києві через карантин покататися в транспорті можна тільки з пропуском і поліцейським

Поки що в місті спокійна обстановка.

Раніше повідомлялося про те, що в Україну прибула партія тестів для визначення коронавірусу. Зокрема, Україна отримала два види тестів: тести для ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція — золотий стандарт діагностики) і тести експрес-діагностики.

 

 

Джерело: Народна Правда