Екс-полонена бойовиків “ДНР” розповіла про жахливі тортури терористів

Жінка провела у застінках бойовиків 650 днів

Екс-полонена бойовиків “ДНР” розповіла про жахливі тортури терористів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Колишня бранка терористів “ДНР”, мешканка Горлівки Марина Чуйкова,  яку окупанти затримали 19 березня 2018 року  і яка 650 днів провела в полоні, розповіла про звірячі тортури, які застосовували до неї   у в’язницях терористи. Жінку звільнили  29 грудня 2019 року в рамках обміну полоненими між Україною і Росією.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “057“.

Loading...

“Допити тривали три-чотири години, і весь час на тебе тиснули.  Потім відводили в цю страшну камеру без зручностей, в якій було дуже холодно, сиро. Там я перебувала місяць. За цей час не знімала ні пальто, ні чоботи. У мене там жив павучок і всі тридцять днів я спостерігала, як він в’є павутиння. В камері підлога була з плитки, яку всю перерахувала. На стінах були плями, і про кожну з них я уявляла, що це сова, вовк або щось інше. Просто божеволіла від незнання того, що зі мною буде далі”, – згадувала Чуйкова.

Вона повідомила, що в камері стояли величезні пляшки, які були наповнені сечею і кров’ю. На підлозі валялися закривавлені бинти і рукавички.

“У підвалі я пробула 30 днів, після чого мене перевезли в СІЗО міста Донецька. Мене посадили в звичайну жіночу камеру. Звичайно, до нас ставилися дуже погано. Але це походило не від них (засуджених – Ред.), а було командою від начальства. Їм дали команду “фас”, щоб вони нас принижували, ображали, щоб ми “драїли” унітази, прибирали і чистили”, – поділилася колишня полонянка.

Чуйкова також розповіла, що терористи сильно били жінок, від чого у них затікали ноги.

“Ще одна дівчина була з перебитим переніссям і синці у неї розтеклися під обидва ока. У однієї спиляли зуби тригранним напилком і до неї погрожували застосувати сексуальне насильство. Говорили, що приведуть “команду” з 15 чоловік і будуть гвалтувати”, – повідомила вона про жахи в підвалах “ДНР”.

Нагадаємо, в рамках обміну полоненими 29 грудня в Україну повернулося 76 утримуваних українців.

До слова, пресслужба Міністерства ветеранів анонсувала, що звільнені з ОРДЛО громадяни України  будуть отримувати по 100 000 гривень матеріальної допомоги. Однак пізніше українці, яких звільнили з російського полону в рамках обміну 29 грудня, повідомили, що до цього часу  мають проблеми з документами і працевлаштуванням.

Нагадаємо також, звільнений з полону Денис Секацький розповів, що українців, які утримуються у в’язницях бойовиками «ЛНР», вносили в списки на обмін полоненими за гроші. Це стосувалося тих в’язнів, інформація про яких не з’являлася в ЗМІ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...