Епідеміолог назвав страшну кількість реальних хворих на коронавірус

Кількість реально померлих від коронавірусу наразі невідома

Епідеміолог назвав страшну кількість реальних хворих на коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

В Україні коронавірус COVID-19 вже вразив в сотні разів більше людей,  ніж про це повідомляє офіційна статистика.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це “Апострофу” розповів керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю, кандидат медичних наук, епідеміолог Андрій Александрін.

За словами лікаря, через відсутність належного діагностування COVID-19 багато хто з українців вже переніс його.

“Як я вже говорив, у наших співробітників відсутня можливість діагностувати такий вірус, тому звичайно ж людей в сотні разів більше. Потрібно чекати. Поки у нас не почнуть масово виявляти такий коронавірус, ми не зможемо нічого зробити”, – зазначив епідеміолог.

Александрін також припустив, що в країні більше смертей, причиною яких став коронавірус, оскільки  людям не ставлять діагноз COVID-19.

“До масового тестування закликав навіть глава ВООЗ – чим більше ми будемо виявляти хворих, тим більше у нас буде можливість ізолювати людей, лікувати – і вони не будуть представляти загрози для оточуючих. А оскільки держава байдуже ставиться до цього питання і не проводить тестування, то у нас ніхто і не виявляється”, – підкреслив Александрін.

Нагадаємо, Центр громадського здоров’я вранці 24 березня повідомляв, що в Україні в лабораторних умовах підтвердили 84 випадки захворювання. Один пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні. За добу зафіксовано 11 нових випадків.

Однак після цього голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук заявив, що в регіоні 24 березня коронавірус підтвердили ще у 13 осіб.

Як повідомлялося раніше, по всьому світу з початку пандемії вже померли 16 тисяч 595 осіб. Захворіли 383 тисячі 944 осіб. Вилікувались 101 911 пацієнтів.

Джерело: Народна Правда