Коронавірус підтвердили у 82-річного екс-президента Фінляндії

Мартті Ахтісаарі - фінський дипломат, співробітник ООН і лауреат Нобелівської премії миру

Коронавірус підтвердили у 82-річного екс-президента Фінляндії
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Діагноз коронавірус Covid-19 підтвердили у екс-президента (1994-2000) Фінляндії – 82-річного Мартті Ахтісаарі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє канцелярія президента країни.

Loading...

Раніше канцелярія повідомляла, що 21 березня коронавірус Covid-19 діагностовано у дружини Ахтісаарі – Ееви.

“Президенту Мартті Ахтісаарі був поставлений діагноз коронавірусна інфекція. Інфекція була підтверджена в понеділок, 23 березня. Президент Ахтісаарі в поточних обставинах відчуває себе добре”, – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, Мартті Ахтісаарі – фінський дипломат, співробітник ООН. Лауреат Нобелівської премії миру в 2008 році.

Нагадаємо, Єврокубкові матчі, поєдинки чемпіонату Іспанії і Олімпіада відбудуться пізніше запланованих дат. Організатори турнірів змушені робити радикальні кроки у зв’язку з пандемією коронавірусу Covid-19

Як повідомлялося раніше, українці продовжують ігнорувати правила карантину, відвідуючи місця масового скупчення людей, вільно гуляючи в парках з дітьми. Причина — люди не цілком розуміють, з чим мають справу і коронавірус Covid-19 здається їм дуже далекою проблемою, яка їх не торкнеться. НАРОДНА ПРАВДА публікувала кадри, які зняли західні журналісти. На них наочно показано, що саме зараз відбувається в Італії. На відео видно, що палати повністю забиті, людей розміщують просто в коридорах. Люди у важкому стані, вони задихаються. Демонструючи ці кадри, лікарі хочуть, щоб прості люди, бачачи це, не ігнорували карантин і не піддавали сумніву рішучі заходи уряду по боротьбі з коронавірусом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...