Люди задихаються, лежачи в коридорах: моторошні кадри з лікарні охопленої коронавірусом Італії

Коронавірус Covid-19 викликає важку форму пневмонії, за короткий проміжок часу хворих стає так багато, що жодна система охорони здоров'я не витримує

Люди задихаються, лежачи в коридорах: моторошні кадри з лікарні охопленої коронавірусом Італії
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Українці продовжують ігнорувати правила карантину, відвідуючи місця масового скупчення людей, вільно гуляючи в парках з дітьми. Причина – люди не цілком розуміють, з чим мають справу і коронавірус Covid-19 здається їм дуже далекою проблемою, яка їх не торкнеться. Нагадаємо, напередодні в Тернопільській області підтвердили другий випадок захворювання.

НАРОДНА ПРАВДА публікує кадри, які зняли західні журналісти. На них наочно показано, що саме зараз відбувається в Італії (лікарня Бергамо).

На відео видно, що палати повністю забиті, людей розміщують просто в коридорах. Люди у важкому стані, вони задихаються.

Демонструючи ці кадри, лікарі хочуть, щоб прості люди, бачачи це, не ігнорували карантин і не піддавали сумніву рішучі заходи уряду по боротьбі з коронавірусом.

Зазначимо, коронавірус Covid-19 викликає важку форму пневмонії, за короткий проміжок часу хворих стає так багато, що жодна система охорони здоров’я не витримує. У лікарню Бергамо, наприклад, кожен день надходять 50-60 пацієнтів з настільки важким станом пневмонії, що у відділення невідкладної допомоги їм потрібна штучна вентиляція легенів.

Релігійні приміщення лікарні заповнені домовини з тілами померлих людей. Крематорії міста не справляються з такою кількістю загиблих. Як повідомлялося раніше, з Бергамо тіла доводиться розвозити на військових машинах по крематориях інших міст.

Нагадаємо, Іспанія також не справляється з коронавірусом Covid-19. Напередодні мережу шокувало відео, зроблене в одній з лікарень — хворим не вистачає місця, вони лежать просто на підлозі коридорів.

Джерело: Народна Правда