В Україні злетіли ціни на продукти: що подорожчало найбільше

Борщовий набір, в який входять картопля, капуста, цибуля, морква, обійдеться дорожче на 35-128%.

В Україні злетіли ціни на продукти: що подорожчало найбільше
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Соціальна правда

Після оголошення карантину в країні і введення режиму надзвичайної ситуації в 9 регіонах України, в продовольчих магазинах почали дорожчати продукти харчування.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, антимонопольний комітет зафіксував зростання роздрібних цін на гречану крупу — більш ніж на 50%, а на картоплю — майже на 60% і на цибулю – на 50% . Істотно подорожчали пшоно – на 24% та цукор – на 16%.

Loading...

Ціна на деякі крупи та макаронні вироби зросла на 5-10%. Крім того, зросли ціни на фрукти та овочі. Борщовий набір, в який входять картопля, капуста, цибуля, морква, обійдеться дорожче на 35-128 %.

Експерти кажуть, що зростання цін пов’язане зі стрімким зростанням закупівельних цін від постачальників для всіх операторів українського ринку роздрібної торгівлі.

При цьому самі постачальники товарів зростання цін пояснюють значним зростанням витрат виробництва, які пов’язані з карантином в країні. Адже в Україні стало заборонено перебування великої кількості працівників в одному приміщенні. Крім того, у компаній виникли транспортні проблеми.

У цій ситуації Антимонопольний комітет вимагає від харчових торговців оперативно надавати повну інформацію про закупівельні та роздрібні ціни на основні види продуктів.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Фахівцям, які займаються питаннями правильного харчування вдалося таки знайти ту насолоду, яку можна їсти в необмеженій кількості і кожен день.

Медики розвінчали головний міф про консерви.

Медики назвали неймовірну користь зеленого чаю.

Джерело: Народна Правда
загрузка...