Вчені назвали температуру, при якій помирає коронавірус

COVID-19 гине в організмі при температурі вище 37 градусів

Вчені назвали температуру, при якій помирає коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Коронавірус в Україні зафіксований у 93 осіб. При цьому у всьому світі заражених вже 392 тисячі, найбільше летальних результатів – 16 767. Китайські вчені з’ясували, що найкраще коронавірус передається при температурі 5-8,7 градусів.

Loading...

Про це повідомляє “КП”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Наголошується, що при підвищенні температури активність вірусу різко падає. А при 38 градусах тепла і вологості 95% коронавірус повністю втрачає свою активність.

При температурі 22 градуси і вологості 40-50% COVID-19 зберігається на поверхнях до 5 днів. Варто відзначити, що це саме ті умови, які зазвичай спостерігаються у квартирах і будинках.

Вчені також підкреслили, що, те, що коронавірус гине при високій температурі зовсім не означає, що від нього можна позбутися, якщо піти до лазні. Оскільки, яка б температура не була у парильні в організмі людини вона постійно становить 36,5-37 °С.

Якщо ви заразилися інфекцією, то лазня вже нічим не допоможе, але якщо ви здорові, то таким чином можете підвищити свій імунітет.

За словами експертів, як і будь-які інші віруси, що викликають ГРВІ, COVID-19 гине в організмі при температурі вище 37 градусів. Якщо температура тримається в межах 38-38,5 градусів, то її збивати не треба. Оскільки саме так організм бореться з вірусом.

Щоб убезпечити своє житло від інфекції вчені рекомендують періодично протирати поверхні антисептиками, які містять спирт, і частіше провітрювати приміщення.

Нагадаємо, за станом на 24 березня, в Україні 97 випадків інфікування COVID-19, з них 38 — у жителів Буковини.

Також раніше ми писали, що по всьому світу з початку пандемії вже померли 16 тисяч 595 осіб. Захворіли 383 тисячі 944 осіб. Вилікувались 101 911 пацієнтів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...