Від коронавірусу померла відома актриса, яка знімалася у Фелліні

Актриса була в групі ризику

Від коронавірусу померла відома актриса, яка знімалася у Фелліні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Відома італійська актриса Лючія Бозе померла від коронавірусу Covid-19 – їй було 89 років. Нагадаємо, з початку пандемії по всьому світу вже померли 16 тисяч 595 осіб.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише видання billboard.

Зірки, які заразилися коронавірусом: повний список

Актриса померла 23 березня. Як відзначали фахівці, причиною смерті є похилий вік зірки (вона була в групі ризику).

Актриса Лючія Бозе народилася 8 січня 1931 року в Мілані. В юності вона працювала в міланській пекарні, але в 1947 році її життя кардинально змінилося. Лючія перемогла в конкурсі краси “Міс Італія”. У 1950-му відбувся кінодебют Бозе. Вона знялася у фільмі Де Сантиса “Немає миру під оливами”, після чого кіно-кар’єра зірки почала успішно розвиватися.

Лючія Бозе відома світу завдяки фільмам “Немає миру під оливами”, “Хроніка одного кохання”, “Рим, 11 годин”, “Дама без камелій”.

Після невеликої перерви, пов’язаної з народженням дітей, вона повернулася в кіно, зіграла у Фелліні (в «Сатириконі») і братів Тавіані, продовжувала зніматися в інших режисерів.

Центр громадського здоров’я вранці 24 березня повідомляв, що в Україні в лабораторних умовах підтвердили 84 випадки захворювання. Один пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні. За добу зафіксовано 11 нових випадків.

Однак після цього голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук заявив, що в регіоні 24 березня коронавірус підтвердили ще у 13 осіб.

Джерело: Народна Правда