Google допоможе Україні боротися з коронавірусом, але не грошима

25 березня уряд має ввело режим НС і продовжило карантин до 24 квітня

Google допоможе Україні боротися з коронавірусом, але не грошима
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У Міністерстві охорони здоров’я кажуть, що компанія Google допоможе Україні в боротьбі з коронавірусом Covid-19 не грошима, а технічними засобами.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, так у відомстві прокоментували інформацію про те, що Google направила МОЗ грант у розмірі $550 000.

Loading...

У міністерстві пояснюють, що компанія Google безкоштовно надає Україні послуги з інформування населення про ситуацію з поширенням коронавірусу Covid-19:

“Між МОЗ України та Google немає обміну коштами. Google допомагатиме налаштувати пріоритетизацію офіційних та достовірних каналів комунікації МОЗ у пошукових запитах щодо ситуації з COVID-19 безкоштовно, при цьому обсяг наданих послуг у рамках пошукової кампанії у грошовому еквіваленті можна оцінити у 550 тисяч доларів”.

Нагадаємо, 25 березня уряд ввів режим надзвичайної ситуації у всій Україні і продовжив карантин до 24 квітня.

Зазначимо, експерт з боротьби з особливо небезпечними інфекціями, радник з наукової роботи директора Центрального НДІ епідеміології Росспоживнагляду, академік РАН Віктор Малєєв розповів, що вчені поки не можуть точно спрогнозувати, яким шляхом «попрямує» коронавірус. Є варіант, як з SARS, який почався в листопаді 2002 року і завершився до серпня 2003 року. Другий сценарій — перетворення коронавірусу в сезонну інфекцію. Тобто влітку з захворюваністю буде краще, а восени буде нова хвиля.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...