Китай атакує новий вірус: є перша жертва, 32 людини на карантині

Китай атакує новий вірус: є перша жертва, 32 людини на карантині
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Китаї у провінції Юньнань зафіксована перша смерть від хантавірусу – вірусу, який переносять гризуни.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила у своєму Twitter телекомпанія China Global Times.

Повідомляється, що інфікований помер раптово. У громадському транспорті йому стало зле. Всіх 32 пасажирів, які знаходилися з ним в транспорті, помістили на карантин.

Лікарі вже встановили діагноз – у чоловіка був хантавірусний кардіопульмональний синдром. Це захворювання викликається вірусом – хантавірусом. Переноситься гризунами, залишається в їх сечі і передається по повітрю.

Китай атакує новий вірус: є перша жертва, 32 людини на карантині

Вчені кажуть, що зараження хантавірусами у жителів Європи і Азії проявляється в легкій формі геморагічної лихоманки з нирковим синдромом, але в останні роки повідомлялося одразу про кілька летальних випадків  у хворих з вірусом Добрава-Белград, з них чотири випадки були зафіксовані в 2009 році у Краснодарському краї Росії.

Хантавірусний кардіопульмональний синдром — аналогічна група клінічно схожих захворювань, які зустрічаються на території Північної і Південної Америк. Смертність даного захворювання в середньому становить до 36 %, хоча в деяких випадках доходила до 60 %.

Як повідомлялося раніше, комунальні служби Ірпеня провели дезінфекцію в будинку, в якому проживає вагітна жінка, у якої підтвердили коронавірус Covid-19. Місцевих жителів просять максимально самоізолюватись.

Джерело: Народна Правда