Не витримала: медсестра в Італії наклала на себе руки через коронавірус

Жінка отримала позитивний тест на COVID-19

Не витримала: медсестра в Італії наклала на себе руки через коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У той час, як в “пацієнт №1” з діагнозом коронавірус у Італії одужав та благає всіх дотримуватися самоізоляції, 34-річна медсестра Даніела Треццо вчинила самогубство після того, як отримала позитивний тест на COVID-19.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на італійські ЗМІ.

Треццо допомагала хворим в одній з лікарень регіону Ломбардія. За словами колег, вона страждала від сильного стресу через побоювання, що саме вона поширила хворобу, коли працювала в лікарні міста Монца в Ломбардії.

Не витримала: медсестра в Італії наклала на себе руки через коронавірус

У Національній федерації медсестер Італії вже висловили співчуття у зв’язку з трагедією.

“Стан і стрес, якому піддаються наші фахівці, у всіх на очах”, – зазначили там.

За даними федерації, тиждень тому аналогічний випадок стався в іншому італійському регіоні.

Раніше західні журналісти показали що саме зараз відбувається в Італії (лікарня Бергамо). На відео видно, що палати повністю забиті, людей розміщують просто в коридорах. Люди у важкому стані, вони задихаються. Демонструючи ці кадри, лікарі хочуть, щоб прості люди, бачачи це, не ігнорували карантин і не піддавали сумніву рішучі заходи уряду по боротьбі з коронавірусом.

Крім того, в Італії через високий рівень смертності внаслідок зараження коронавірусом COVID-19 в крематоріях утворилася велика “черга” з трун. Катастрофічна ситуація в крематорії міста Серравалле-Скривія потрапила на відео.

Джерело: Народна Правда