Режим надзвичайної ситуації в Україні: що це означає

Режим НС діятиме до 24 квітня

Режим надзвичайної ситуації в Україні: що це означає
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У середу, 25 березня,  Кабмін продовжив карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу до 24 квітня. Рішенням уряду на всі території країни запроваджено режим надзвичайної ситуації.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“Ми продовжуємо карантин і запроваджуємо надзвичайну ситуацію в державі Україна на всій території на 30 днів терміном до 24 квітня 2020 року”, – повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Кабмін своїм рішенням постановив:

  • належним чином облаштувати КПП у зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;
  • залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби;
  • усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;
  • надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

Режим надзвичайної ситуації в Україні: що це означає

Нагадаємо, через поширення коронавірусу Covid-19 в  Україні з 27 березня планують припинити будь-які пасажирські перевезення через кордони.

Також  прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що, якщо ситуацію з коронавірусом в Україні подолають швидше за 30 днів, то уряд буде окремо ухвалювати рішення щодо карантину.

До слова, на період карантину субсидії в Україні збільшать на 300 грн. Щоб люди, які втратили роботу, змогли отримати субсидію, вони повинні зареєструватися в службі зайнятості. Це можна зробити онлайн.

Джерело: Народна Правда