У Тернополі закликали “стукати” на людей, які не дотримуються самоізоляцію

Для цього спеціально діє «гаряча лінія», на яку можна зателефонувати зі стаціонарних або мобільних телефонів.

У Тернополі закликали “стукати” на людей, які не дотримуються самоізоляцію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я/Соціальна правда

У Тернополі просять мешканців повідомляти про можливі випадки поширення коронавирусной інфекції. Раніше в місті COVID-19 заразився лікар-стоматолог.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про цю інформацію повідомляє міська рада у своєму Facebook.

Інформувати просять у випадках, коли громадяни повернулися з інших країн або іншого населеного пункту, де спостерігається поширення COVID-19, і вони навмисне уникають відповідних заходів самоізоляції.

Для цього спеціально діє «гаряча лінія», на яку можна зателефонувати зі стаціонарних або мобільних телефонів. Повідомлення про це також можна відправити через спеціальну онлайн-форму.

Раніше ЗМІ повідомляли, що в Тернопільській області коронавірусом захворів священик, який потенційно міг заразити сотні парафіян. Деякий час хвороба не проявлялася, і священик у звичайному режимі проводив служби в церкві, а також брав участь у поховальному обряді.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Черкаській та Сумській областях підтвердилися нові випадки захворювання коронавірусом COVID-19.

Також НАРОДНА ПРАВДА інформувала, що в Тернопільській області хвора коронавірусом медсестра не отримує необхідної медичної допомоги.

Джерело: Народна Правда