Україна повністю закриє кордон для пасажирських перевезень з 27 березня

Заборона не стосується вантажних перевезень

Україна повністю закриє кордон для пасажирських перевезень з 27 березня
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Через поширення коронавірусу Covid-19 в  Україні з 27 березня планують припинити будь-які пасажирські перевезення через кордони.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це у середу, 25 березня, під час засідання Кабінету міністрів заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Loading...

За словами прем’єра,  до кінця тижня уряд, який з 25 березня офіційно працює в режимі НС,  розробить відповідний законопроект і ухвалить його на позачерговому засіданні.

Шмигаль наголосив, що до України продовжує потрапляти неконтрольований потік інфікованих пасажирів, чого бути не повинно.

При цьому заборони на вантажні перевезення поки не передбачено.

Як відомо, у середу, 25 березня,  Кабмін продовжив карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу до 24 квітня. Крім цього, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков раніше заявляв, що в Україні планують посилити обмежувальні заходи на період карантину. Також він зазначав, що наполягатиме на запровадження повного карантину в Україні.

Також  прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що, якщо ситуацію з коронавірусом в Україні подолають швидше за 30 днів, то уряд буде окремо ухвалювати рішення щодо карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...