Зеленський анонсував проект “Великдень вдома”: подробиці

Керівники церков розуміють, що є можливість проводити богослужіння онлайн або як відеоконференцію, тому погоджуються на вимушені тимчасові обмеження.

Зеленський анонсував проект “Великдень вдома”: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський заявив, що поспілкувався з головами церков щодо безпеки пасхального святкування, а також проведення святкових богослужінь під час епідемії коронавирусной інфекції Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про цю інформацію повідомляє Офіс президента.

Після цієї розмови він анонсував появу проекту “Великдень вдома”, який допоможе відзначити свято під час карантину.

“Великдень зазвичай збирає у церкві багато людей. Серед них і ті, хто приїхав з-за кордону. Тому зараз ми готуємо і вже скоро презентуємо проект “Великдень вдома”, який допоможе відсвяткувати це велике свято вдома, не збираючись натовпами в церквах” , – йдеться в повідомленні.

За словами Зеленського, керівники церков нібито розуміють, що є можливість проводити богослужіння онлайн або як відеоконференцію, тому погоджуються на вимушені тимчасові обмеження.

Нагадаємо, що всі церкви Української православної церкви заявили, що готуються до можливого прийому громадян, хворих коронавірусом Covid-19. Відповідний циркуляр був спрямований у всі єпархії.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що церква дала поради українцям з приводу святкування Великодня.

Також ми повідомляли про те, що буде з курсом долара в Україні за коронавіруса.

Джерело: Народна Правда