Знайдено ліки, прийом яких підвищує ймовірність зараження коронавірусом

Інгібітори можуть посилити поширення SARS-CoV-2 в організмі людини

Знайдено ліки, прийом яких підвищує ймовірність зараження коронавірусом
Автор Романова Марі в Наука/Новини
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Вчені з Університету штату Луїзіана в США встановили, що прийом деяких медичних препаратів підвищує ймовірність зараження коронавірусом Covid-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у статті Популярної механіки.

Loading...

Мова йде про прийом інгібіторів ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ) та блокаторів рецепторів ангіотензину (БРА) II, їх рекомендують літнім людям з серцево-судинними захворюваннями.

У дослідженні вчених говориться, що внутрішньовенні інфузії таких препаратів можуть представляти особливу небезпеку, оскільки призводять до збільшення кількості клітинних рецепторів АПФ2 в системі легеневого кровообігу людини, з якими, в разі зараження коронавірусом Covid-19, також зв’язуються білки SARS-CoV-2.

Таким чином, інгібітори АПФ і БРА можуть посилити поширення SARS-CoV-2 в організмі людини. Оскільки пацієнти, які отримують інгібітори АПФ і БРА, матимуть збільшену кількість рецепторів АПФ2 у своїх легенях, ризик важкого результату захворювання коронавірусною інфекцією зростає. У дослідженні взяли участь 1099 пацієнтів з Covid-19, яких лікували в Китаї з грудня 2019 року по січень 2020 року.

Нагадаємо, в мережі показали, як коронавірус SARS-CoV-2 вражає легені пацієнта. Відео демонструє всі стадії перебігу вірусної пневмонії, яка спостерігається у хворих Covid-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...