Долар по 40 гривень: Гончарук попередив українців

Гончарук прогнозує песимістичний сценарій і обвал гривні.

Долар по 40 гривень: Гончарук попередив українців
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Екс-прем’єр-міністр України Олексій Гончарук висловив своє ставлення до можливого оголошення дефолту, яке зараз активно обговорюють у владних колах. На його думку, якщо Україна вибере дефолт як “легку відповідь на складні питання”, то варто готуватися до найбільш песимістичного сценарія і обвалу гривні.

Дав коментар колишній чиновник у своєму Telegram-каналі, про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Долар по 40 гривень: Гончарук попередив українців

“У випадку дефолту зовнішній борг України не зникне. Він просто розтягнеться у часі, але позбавить нас доступу до нових фінансових ресурсів. Вони будуть дуже необхідні країні вже в найближчому майбутньому – пік проблем попереду”, – зазначив Гончарук.

Екс-прем’єр-міністр попередив про збільшення кількості безробітних, крах планів мільйонів людей на майбутнє і про курс долара по 40 гривень.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що дефолт матиме різко негативні наслідки для іміджу держави у світі, добробуту українців і, відповідно, ставлення громадян до влади.

Нагадаємо, раніше глава Європейського центробанку Крістін Лагард заявила, що економічний шок від епідемії коронавирусу в Європі буде порівнянний з кризою 2008 року, якщо країни ЄС терміново не почнуть протидіяти хворобы і її наслідкам.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...