Коронавірус атакує Україну: з яких областей надходять повідомлення про нові випадки

Офіційно коронавірус Covid-19 в Україні діагностовано в 156 випадках

Коронавірус атакує Україну: з яких областей надходять повідомлення про нові випадки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Коронавірус Covid-19 продовжує атакувати Україну, повідомлення про нові випадки та підозри надходять щогодини.

Наприклад, у Вінницькій області виявили ще два випадки інфікування коронавірусом – у Вінниці та Ладижині. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова місцевої ОДА Владислав Скальський.

“Є ще два випадки, підтверджені лабораторним центром: 1 у Вінниці та 1 в Ладижині. Пацієнти під контролем медиків, які надають симптоматичне лікування”, – йдеться в повідомленні.

Також він розповів про стан першої зараженої – жительки Вінниці.

“Зараз її стан стабільний, проводиться симптоматичне лікування. З метою недопущення розповсюдження даного захворювання та локалізації вогнища інфекції проводиться широкий комплекс протиепідемічних заходів за місцем роботи і проживання пацієнтки”, – зазначив чиновник.

Крім того, в області зафіксовано 29 підозр на коронавірус.

Завідувач відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Степан Томін повідомив, що у Вінниці лабораторно підтвердили коронавірус Covid-19 у п’ятирічного хлопчика.

За словами Томіна, дитина контактувала з першою хворою у Вінниці 42-річною жінкою. Також є інформація про те, що хлопець – родич медсестри, якій вчора підтвердили хворобу. Дитину госпіталізували у дитячу інфекційну лікарню.

У Львівській області за минулу ніч з підозрою на коронавірус звернулися ще п’ять чоловік.
Львівська ОДА, посилаючись на дані лікаря-епідеміолога Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головного позаштатного спеціаліста департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталії Тімко повідомляє, що в період з 21:45 25 березня по 8:00 26 березня в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулися ще 5 чоловік – це пацієнти зі Львова, Нового Роздолу, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

«Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 53 людини. На самоізоляції перебувають 54 людини. За весь час виписано – 37 пацієнтів. Стан усіх госпіталізованих – середньої тяжкості або близький до задовільного. У 1 пацієнтки близьке до важкого», – йдеться в повідомленні.

До 8 чоловік збільшилася кількість інфікованих коронавірусом в Запорізькій області – всі вони повернулися з-за кордону.

“На 10:00 26.03.2020 зареєстровано 8 лабораторно підтверджених випадків захворювання Covid-19: м. Запоріжжя – 5, м. Мелітополь – 2, Мелітопольський район– 1. Всі хворі недавно прибули з-за кордону (Єгипет, Франція, Іспанія, Польща)”, – йдеться в повідомленні телеграм-канал Covid-19.Запоріжжя,

Зараз на перевірці залишаються 2 підозрілих випадки.

Відзначимо, у Тернопільській області через коронавірус 3 443 людини перебувають у самоізоляції. За словами керівника Тернопільського обласного лабораторного центру МОЗ Оксани Чойчук, це ті люди, які повернулися з-за кордону або ж контактували з хворими.

Нагадаємо, станом на ранок 26 березня, в Україні коронавірус Covid-19 діагностований у 156 випадках. Померли 5 осіб. Один одужав і виписаний з лікарні.

Джерело: Народна Правда