Коронавірус у США: 65 тисяч хворих, рекордна кількість загиблих

Загалом у США підтверджено 65 273 випадків коронавірусу в усіх 50 штатах

Коронавірус у США: 65 тисяч хворих, рекордна кількість загиблих
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Епідемія коронавірусу набирає обертів у США – лише за останню добу від COVID-19 там померли 233 людини, що є найбільшою кількістю з початку епідемії у країні.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на CNN.

Загалом у США підтверджено 65 273 випадків коронавірусу в усіх 50 штатах, округу Колумбія та інших американських територіях. Загальна кількість померлих зросла до 938.

Майже половина хворих на COVID-19 зареєстровані у штаті Нью-Йорк – понад 30 тисяч осіб. Окрім США понад 60 тисяч випадків зафіксовано лише у двох країнах світу – Китаї та Італії.

За даними каліфорнійської влади, кількість випадків коронавірусу у штаті збільшується вдвічі кожні три-чотири дні.

“Ми спочатку думали, що кількість буде подвоюватися кожні шість-сім днів, але ми спостерігаємо подвоєння випадків кожні три-чотири дні. Ми дуже уважно спостерігаємо за цією тенденцією”, – зазначив секретар Каліфорнійського агентства охорони здоров’я Марк Галі.

З початку епідемії тести на коронавірус у США здали 418 810 людей.

А тим часом за оцінками фахівців Всесвітньої організації охорони здоров’я, Сполучені Штати Америки можуть стати новим епіцентром розповсюдження коронавірусу SARS-CoV-2 у світі. Прес-секретар ВООЗ Маргарет Харріс заявила журналістам, що в Сполучених Штатах сталося «дуже велике прискорення поширення інфекції”.

Також повідомлялося, що SARS-CoV-2 не виник на ринку морепродуктів в Ухані, а мав безліч невпізнаних джерел, після чого він потрапив на ринок морепродуктів. До такого висновку прийшли вчені після медичних досліджень генома вірусу. Є думка, що він міг з’явитися саме в США.

Джерело: Народна Правда