Коронавірус в Україні: як будуть лікувати киян, які не підписали декларацію з лікарем

За словами Кличка, допомогу надаватимуть всім

Коронавірус в Україні: як будуть лікувати киян, які не підписали декларацію з лікарем
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві, де  станом на 13 годину 26 березня зафіксовано вже 40 випадків коронавірусу, жителі, які не підписали декларацію з сімейним лікарем, повинні отримати допомогу педіатра, терапевта або ж сімейного лікаря за місцем проживання.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про особливості надання медичної допомоги в Києві на традиційному щоденному брифінгу розповів мер Києва Віталій Кличко.

Loading...

За словами столичного голови, кияни, які підписали декларацію, можуть мати більше можливостей під час медичного огляду та лікування.

«Більша перевага у тих, хто підписав декларацію, зокрема, право на безкоштовні аналізи – гроші за це держава перераховує за програмою «Гроші йдуть за пацієнтом», – зазначив міський голова, однак додав, що в ситуації, що склалася з розповсюдженням коронавірусу,  допомога повинна надаватися всім людям з COVID -19.

«Якщо ви не підписали декларацію, але захворіли і звернулися зі скаргами на високу температуру, тиск, біль, лікар вас огляне, проконсультує, зробить тест і призначить лікування. У разі необхідності направить в одну з семи певних лікувальних установ», – сказав Кличко і нагадав, що термін підписання декларації з сімейним лікарем не обмежений.

Раніше повідомлялося, що щонайменше три мільярди чоловік в 41 державі світу або половина людства опинилася в тій чи іншій мірі ізоляції через пандемію коронавірусу SARS-CoV-2.

Крім того, нещодавно вчені порівняли переносимість COVID-19 і встановили, що з коронавірусом гірше справляються чоловіки. Так, у них частіше виявляються симптоми захворювання, а його перебіг найчастіше завершується летальним результатом.

Джерело: Народна Правда
загрузка...