Коронавірус вже ізолював половину населення Землі

Більш ніж 1,5 мільярда з них перебувають в жорсткому карантині

Коронавірус вже ізолював половину населення Землі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У той час, як український вірусолог розповів, що більшість українців, які захворіють на коронавірус, навіть не відчують, що хворі, щонайменше три мільярди чоловік в 41 державі світу або половина людства опинилася в тій чи іншій мірі ізоляції.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Sky News.

Loading...

Більш ніж 1,5 мільярда з цієї кількості перебувають в жорсткому карантині: так, наприклад, в Італії та деяких інших частинах західної Європи вихід з дому карається штрафом. У Китаї, зазначають автори, за останній тиждень ослабли обмежувальні заходи – спалах хвороби там йде на спад.

При чому, попри жорсткий карантин, Італія б’є рекорди по смертям від коронавіруса. Японія, всупереч рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), збирається зняти цю заборону в квітні. У більшості країн прийняті певні заходи проти масових заходів.

За останніми даними американського університету Джона Хопкінса, в 196 країнах світу виявлено 480,4 тисячі випадків зараження коронавірусом. З них вилікувалися 115,8 тисячі осіб, 21,5 тисячі померли.

А тим часом у ВООЗ попередили, що лише жорсткого карантину недостатньо та назвали шість необхідних кроків. Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебрейесус закликав уряди зробити їх, поки відкрито «вікно можливостей».

Нагадаємо, колишній санітарний лікар України Святослав Протас висловив думку, що пік захворюваності на COVID-19 в Україні настане через 2-3 тижні, але він досить швидко піде на спад через здобутий імунітет та підвищення температури повітря.

Джерело: Народна Правда
загрузка...