Кожен третій не знає: вчені заявили про “невидимих” хворих на коронавірус

Коронавірус виявився дуже підступною хворобою, яку складно побачити, а тому складно зупинити

Кожен третій не знає: вчені заявили про “невидимих” хворих на коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

На сьогоднішній день відомо, що коронавірус забрав життя понад 21 тисячі осіб, а число хворих наближається до позначки 500 тисяч. Нещодавно вчені з Китаю, де COVID-19 вдалося зупинити, з’ясували, що близько 30% випадків хвороби проходять зовсім безсимптомно.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на South China Morning Post, згідно з висновками китайських вчених, приблизно третина хворих переносить коронавірус взагалі без симптомів, або ж вони проявляються пізніше.

Дослідники прийшли до висновку, що багато випадків просто не діагностуються, а COVID-19 у таких пацієнтів підтверджується або після загального тестування, або коли людина є контактною особою хворого.

Таку статистику підтвердила група експертів з Японії. Дослідники назвали цифру 30,8%. Саме у такого числа евакуйованих з Уханя людей, за даними японських вчених, не було ніяких симптомів.

При цьому у Всесвітній організації охорони здоров’я не підтверджують такі дані. У ВООЗ заявляють, що передача вірусу від людей без симптомів, явище дуже рідкісне. Вчені вважають, що хворі без симптомів заражають менше, ніж люди з ознаками захворювання. У відомстві зазначають, що вже були випадки передачі COVID-19 за 24-48 годин до появи симптомів, проте ці випадки, мабуть, не є «основною причиною передачі інфекції». Також в організації кажуть, що тільки 1-3% випадків проходить безсимптомно.

Кожен третій не знає: вчені заявили про “невидимих” хворих на коронавірус

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у коронавірусу з’явився новий симптом у вигляді дискомфорту очей.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...