Названі знаки Зодіаку, які мають міцний імунітет

У деяких представників зодіакального кола здатність чинити опір хворобам знаходиться на більш високому рівні, ніж у інших

Названі знаки Зодіаку, які мають міцний імунітет
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Кожен знак Зодіаку має природний захист, однак у кожного він проявляється по-різному. Але, у деяких представників зодіакального кола здатність чинити опір хворобам знаходиться на більш високому рівні, ніж у інших.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА це:

Овен
Якщо в житті Овнів немає стресів, то він практично не хворіє. Природа нагородила представників знаку потужним імунітетом, зруйнувати який здатні тільки нервові потрясіння. Здоров’я Овнів також зміцнюють регулярні спортивні навантаження і активний спосіб життя.

Близнюки
Найсильніша здатність чинити опір хворобам простежується, на думку астрологів, у Близнюків. Вони дуже вразливі, але їх імунітет настільки старанно бореться з будь-якими вірусами та інфекціями, що в останніх не залишається шансів. Планета-покровитель – Меркурій відштовхує всі негативні фактори і наділяє Близнюків потужним захистом. Також Меркурій уособлює собою здатність до адаптації і легкого пристосування, що сприяє захисту організму та адаптивності імунної системи.

Лев
Лев завдяки потужному захисту Сонця здатний активно протистояти будь-яким зовнішнім небезпекам. Вони володіють міцним імунітетом від природи і якщо хворіють – недуга відступає швидко і протікає практично непомітно. Леви схильні до нервового напруження, однак якщо вони уникають стресових ситуацій – їх здоров’ю нічого не загрожує.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла:

Дієтологи розповіли, як підвищити імунітет у боротьбі з COVID-19. Їжа може стати серйозним помічником в справі боротьби з коронавірусом, але щоб цей союзник був найбільш ефективним, важливо знати, як правильно готувати їжу і що варто додати в свій раціон.

У період респіраторних захворювань необхідно зміцнювати імунітет, щоб захистити себе і близьких від вірусних інфекцій.

Джерело: Народна Правда