Не в зоні ризику: Комаровський назвав людей, які не захворіють коронавірусом

Груднички, новонароджені дітки в принципі не мішень для коронавіруса, - Комаровський

Не в зоні ризику: Комаровський назвав людей, які не захворіють коронавірусом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У той час, як український дипломат розповів подробиці свого лікування від COVID-19 у Німеччині, відомий педіатр Євген Комаровський розповів про групи ризику коронавіруса.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, у своєму відео він закликав ігнорувати неперевірені повідомлення на просторах інтернету про те, що коронавірус небезпечний для грудних діток, яким ще немає року, зважаючи ще не розвинені легені.

Loading...

“Груднички, новонароджені дітки в принципі не мішень для коронавіруса. Дуже багато вірусів якраз і не викликають важких хвороб у дітей з тієї причини, що у них не розвинені органи”, – пояснив медик.

Справа в тому, що вірус повинен потрапити всередину людської клітини і змусити цю клітку працювати на себе – відтворювати сам вірус.

“Так ось, виявляється, що якщо клітина не зріла, вона не може адекватно на вірус відреагувати і не може відтворити багато нових вірусів. Саме тому у дітей дитячі інфекційні хвороби протікають набагато легше, ніж у дорослих. І для коронавіруса це правило працює однозначно. Тобто груднички, новонароджені в принципі поза зоною ризику”, – заспокоїв він.

Комаровський також дав рекомендації вагітним.

“Як правило люди, які є вагітними – молодші, ніж група ризику, яким 60+. Тобто ваш вік – це ваш величезний плюс”, – сказав лікар.

Разом із тим, є й небезпека для майбутніх мам.

“Найголовніший мінус полягає в тому, що на пізніх термінах вагітності величезна матка підтискає легені і не дозволяє їм розправлятися. Звідси більше ризику ускладнень. Але саме тому для вагітної дуже важливий повітрообмін, правильні параметри повітря, щоб не було дефіциту рідини, дотримуватися головних правил допомоги при ГРВІ. Ось це дуже важливо!” – наголосив він.

Нагадаємо, на сьогоднішній день відомо, що коронавірус забрав життя понад 21 тисячі осіб, а число хворих наближається до позначки 500 тисяч. Нещодавно вчені з Китаю, де COVID-19 вдалося зупинити, з’ясували, що близько 30% випадків хвороби проходять зовсім безсимптомно.

Нагадаємо також, в Україні очікується різке збільшення хворих на COVID-19, адже в країну масово повертаються наші громадяни з-за кордону.

Джерело: Народна Правда
загрузка...