Неймовірно: в Італії від коронавірусу одужав 101-річний чоловік

Випадок одужання 101-річного чоловіка покликаний стати певним символом

Неймовірно: в Італії від коронавірусу одужав 101-річний чоловік
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У той час, як в Україні повідомлення про нові випадки та підозри на коронавірус надходять щогодини, в Італії з лікарні Ріміні в ніч на 26 березня виписали 101-річного пацієнта, якому вдалося подолати Covid-19 і повністю одужати.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на il Giornale.it, про це розповіла заступниця мера Ріміні Глорія Лізі, зазначивши, що в цьому зціленні літньої людини є надія на майбутнє всіх італійців.

Пацієнт 1919 року народження був госпіталізований минулого тижня і отримав позитивний результат тесту на коронавірус SARS-CoV-2.

“Через кілька днів це стало дивовижною історією для лікарів, медсестер, всього медичного персоналу. Надія на майбутнє всіх нас в тілі людини, старшої за 100 років, коли сумні хроніки цих тижнів щодня розповідають про вірус, який лютує особливо серед літніх людей. Він зробив це”, – емоційно розповіла Лізі.

Вона додала, що випадок одужання 101-річного чоловіка покликаний стати певним символом, оскільки в найтемніші часи певні історії набувають ширшого змісту, ніж просто набір фактів.

Раніше повідомлялося, що 25 березня 71-річний принц Чарльз (син Єлизавети II) здав позитивний тест на коронавірус Covid-19, він перебуває в хорошому настрої і самоізолювався в шотландському маєтку Балморал разом з дружиною Каміллою.

Нагадаємо, російський співак Лев Лещенко, якого напередодні разом з дружиною відвезли в одну з лікарень московського селища Комунарка, все-таки захворів на коронавірус Covid-19.

Як раніше повідомляла НАРОДНА ПРАВДА, коронавірус діагностували відомій радянській та  російській актрисі Жанні Болотовій. 78-річна народна артистка РРФСР раніше контактувала зі знайомим, який повернувся з Німеччини.

Джерело: Народна Правда