Пенсіонери отримають по 1000 гривень: влада прийняла рішення

Кабмін виділив 20 млрд

Пенсіонери отримають по 1000 гривень: влада прийняла рішення
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У той час, як міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець знову відзначився дуже неоднозначною заявою про пенсіонерів, на індексацію пенсій і виплати по 1000 гривень на період карантину Кабінет міністрів запропонував виділити додаткові 19,681 млрд грн.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, такі дані містяться у документі секвестру бюджету, який Кабмін надав керівництву Ради і парламентських фракцій.

Loading...

Тоді як ПФУ заявив про необхідність змін до держбюджету для виплати пенсіонерам по 1 тисячі гривень, Кабінет Міністрів попередньо пропонує Верховній Раді збільшити дотацію Пенсійному фонду з держбюджету на 19,681 млрд гривень до 192,3 млрд гривень.

У січні поточного року Кабінет Міністрів затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2020 рік з доходами в 448,6 млрд гривень і дотацією з державного бюджету в 172,6 млрд гривень.

Даним документом пропонується збільшити витрати на ПФ з 172,6 млрд грн до 192,26 млрд грн.

Раніше повідомлялося, що пенсійний фонд України у середу, 25 березня, завершив фінансування пенсій за березень 2020 року, збільшивши виплати на 140 млн. За даними Пенсійного фонда, на пенсії за березень направлено 36,04 млрд грн, а це трохи більше, ніж в лютому, коли було профінансовано 35,9 млрд грн.

До слова, у своєму нещодавньому відеозверненні у зв’язку із введенням в Україні карантину президент Володимир Зеленський пообіцяв пенсіонерам індексацію пенсій. Виплати зростуть вже з 1 квітня, проте, не всім пенсіонерам варто чекати на підвищення, а тим паче індексацію.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...