Рахунки українців у ПриватБанку почали блокувати: що трапилося

Арешти рахунків ініційовані Департаментом транспортної інфраструктури КМДА

Рахунки українців у ПриватБанку почали блокувати: що трапилося
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Соціальна правда

В Україні виконавча служба почала блокувати рахунки користувачів у Приватбанку через штрафи за ПДР. З листопада минулого року процес прискорили завдяки автоматизації, розблокування тепер займає набагато менше часу.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на UBR, при спробі дізнатися подробиці арешту клієнтів відсилають до виконавчої служби. Дізнатися у операторів ні суму штрафу, ні у якій справі був накладений арешт – не можна.

Користувачі отримують таке повідомлення:

Рахунки українців у ПриватБанку почали блокувати: що трапилося

Проаналізувавши бази боржників Мін’юсту, можна дійти висновку, що арешт було ініційовано департаментом транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). У складі цього підрозділу числиться й муніципальна паркувальна інспекція.

Як правило, штраф за неправильну парковку становить 510 грн, якщо автомобіль не створює перешкоди й небезпеку для руху – 255 грн.

У такий спосіб через невеликий, по суті, штраф, клієнт банку залишається взагалі без доступу до всіх своїх коштів на рахунку. Переказати їх або оплатити якісь послуги також неможливо.

При врегулюванні питання з виконавцями арешт обіцяють зняти протягом 1-3 днів.

У прес-службі Приватбанку підтвердили, що до блокування рахунків вони не мають ніякого відношення, лише підпорядковуються розпорядженням виконавчої служби.

“Подібна практика існувала завжди. З листопада минулого року цей процес вдалося прискорити завдяки автоматизації. Тепер клієнти, які сплатили штраф, набагато швидше отримують доступ до своїх рахунків”, – повідомили в банку.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла:

Національний банк України та державний ПриватБанк програли апеляцію на рішення Господарського суду Києва, який стягнув з Приватбанку на користь Нікопольського заводу феросплавів (НЗФ) олігарха Ігоря Коломойського 21,85 млн грн. Відповідне рішення прийняв Північний апеляційний госпсуд.

Глава Приватбанку Петро Крумханзл заявив, що існує реальний ризик денаціоналізації банку і повернення її колишнім власникам Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову. Також українські бізнесмени можуть добитися в суді отримання “щедрої компенсації”.

Джерело: Народна Правда