Стадіон Динамо можуть переобладнати під госпіталь заражених коронавірусом

Стадіон "Динамо" ім. В.В. Лобановського може стати госпіталем для тих, хто лікується від Covid-19.

Стадіон Динамо можуть переобладнати під госпіталь заражених коронавірусом
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Президент київського клубу в разі необхідності готовий віддати арену на добру справу.

Loading...

Київський стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського можуть переобладнати в центр порятунку постраждалих від пандемії коронавіруса, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Журналіст телеканалів Футбол 1/2/3 Ігор Бурбас розповів про це на своїй сторінці в твіттері:

«Стадіон «Динамо» ім. Лобановського з ініціативи президента клубу можуть переобладнати в центр порятунку людей у ​​разі браку ліжкомісць в столиці. Уже замовлені 10 апаратів штучного дихання. Надійдуть вони через місяць. Дуже довга черга на виготовлення дефіцитних трубок».

Раніше журналіст «Футбольного формату» Олег Ящук повідомив, що головний тренер Зорі Віктор Скрипник влітку очолить київське Динамо.

«Віктор Скрипник влітку змінить прописку. За попередніми домовленостями, фахівець очолить Динамо. Умови співпраці фактично були узгоджені 24 березня під час відеоконференції за участю Скрипника, Григорія та Ігоря Суркісів.

Олексій Михайличенко знає про можливе рокірування. Незважаючи на цю ротацію, він залишиться працювати в Динамо. Швидше за все, на посаді спортивного директора”, – написав Ящук у себе в інстаграмі.

Стадіон Динамо можуть переобладнати під госпіталь заражених коронавірусом

Президент київського Динамо Ігор Суркіс прокоментував інформацію про те, що влітку клуб очолить головний тренер Зорі Віктор Скрипник.

«Замість того, щоб об’єднатися в боротьбі з серйозною проблемою – COVID-19 – деякі люди вважають за краще придумувати новини про Динамо. Причому новини, які взагалі не відповідають дійсності.

Ми не вели переговори з Віктором Скрипником, це фейкова інформація. З цієї ж опери повідомлення про те, що Григорій Суркіс знаходиться в лікарні з коронавірусом – така ж брехня.

А ось інформація, яка відповідає дійсності: найближчим часом футбольний клуб Динамо здійснить ще один серйозний проект допомоги нашій медицині. Незабаром про все дізнаєтеся», – сказав Суркіс.

Український футболіст забив шедевральний гол та отримав майже 3 мільйони переглядів.

Хто стане чемпіонами європейських ліг, якщо сезон визнають завершеним: Шахтар, Барселона, Баварія і інші.

Джерело: Народна Правда