У США дитина 16 годин пробула з трупом померлої від COVID-19 матері

42-річна жінка була лікарем

У США дитина 16 годин пробула з трупом померлої від COVID-19 матері
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У США, де за останню добу від COVID-19  померли 233 людини, малолітня дитина провела поряд з тілом померлої матері, зараженої коронавірусом, 16 годин.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив телеканал WGXA.

Жінка працювала лікарем, її знайшли мертвою у власному будинку в штаті Вірджинія. Медична експертиза показала, що вона була заражена COVID-19.

Слідство встановило, що 42-річна жінка померла приблизно за 12-16 годин до виявлення її тіла. Весь цей час з нею в будинку знаходилася дитина, якій 4-5 років.

Відзначимо,  що за оцінками фахівців Всесвітньої організації охорони здоров’я, Сполучені Штати Америки можуть стати новим епіцентром розповсюдження коронавірусу SARS-CoV-2 у світі. Прес-секретар ВООЗ Маргарет Харріс заявила журналістам, що в Сполучених Штатах сталося «дуже велике прискорення поширення інфекції”.

Нагадаємо, в  Ісландії у пацієнта виявили наявність в організмі відразу двох штамів нового коронавірусу. Другий штам є мутацією первісної версії коронавірусу, що з’явився в китайському місті Ухань.

До слова,  в Італії з лікарні Ріміні в ніч на 26 березня виписали 101-річного пацієнта, якому вдалося подолати Covid-19 і повністю одужати. Пацієнт 1919 року народження був госпіталізований минулого тижня і отримав позитивний результат тесту на коронавірус SARS-CoV-2.

Джерело: Народна Правда