В Німеччині для боротьби з епідеміями покажуть мощі святої Корони

Коли люди зможуть побачити святиню, неясно - діють жорсткі обмеження

В Німеччині для боротьби з епідеміями покажуть мощі святої Корони
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Німеччині собор у місті Ахен виставить на загальний огляд мощі маловідомої святої Корони, яку вважають покровителькою спротиву епідеміям.  Як зазначається, мощі святої виставлять тільки після того, як мине пандемія коронавірусу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  Reuters.

Loading...

Християнська мучениця Корона була вбита римлянами близько 1800 років тому у віці  16 років, ймовірно  в Сирії, за те, що вона сповідувала християнську віру.

Ще до спалаху коронавірусу собор в Ахені планував показати цього літа релікварій святої Корони в рамках виставки, присвяченої ювелірній майстерності.

Зараз співробітники собору готують раку із золота, бронзи і слонової кістки, недоступну для огляду і поклоніння протягом останніх 25 років, до того моменту, коли її можна буде представити громадянам.

“Ми дістали святиню трохи раніше, ніж планували, і тепер очікуємо більшого інтересу через коронавірус”, – сказала прессекретар ахенського собору Даніела Левенич.

Мощі Корони, привезені в Ахен королем Оттоном III в 997 році, зберігалися в гробниці під плитою в соборі,  до того як були поміщені в раку у вигляді храму, висота якої становить 93 сантиметри, і важить 98 кг.

У пресслужбі собору підкреслили, що Корона є покровителькою опору всім епідеміям, а не тільки коронавірусу.

Додамо, що поки неясно, коли люди зможуть побачити святиню через жорсткі обмеження на збори, введені для боротьби з поширенням вірусу.

Нагадаємо, громадська організація “Інсайт” повідомила, що готує судовий позов до Почесного патріарха ПЦУ Філарета,  у яких він заявляв, що “одностатеві шлюби є причиною виникнення та поширення епідемії коронавірусу”, а також наголосив, що справжні віряни не можуть інфікуватися COVID-19, коли причащаються з однієї ложки.

До слова,  на сьогоднішній день відомо, що коронавірус забрав життя понад 21 тисячі осіб, а число хворих наближається до позначки 500 тисяч. Нещодавно вчені з Китаю, де COVID-19 вдалося зупинити, з’ясували, що близько 30% випадків хвороби проходять зовсім безсимптомно.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...