Введення надзвичайного стану в Україні: у Кабміні зробили важливу заяву

Люди продовжують ігнорувати рекомендації влади, піддаючи себе та інших небезпеці

Введення надзвичайного стану в Україні: у Кабміні зробили важливу заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Кабінеті міністрів не виключають, що найближчим часом в Україні може бути запроваджений надзвичайний стан через невиконання карантину.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у розмові з журналісткою Олесею Бацман заявив віце-прем’єр України, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Він зазначив, що люди продовжують ігнорувати рекомендації влади, піддаючи себе та інших небезпеці.

“Це цілком можливо, але прийняття рішення базуватиметься на швидкості поширення епідемії. Ми з вами говорили, що люди не виконують приписів, не виконують рекомендацій, сідають в автобуси і таким чином піддають себе та інших небезпеці. Якщо це протягом дня – двох не зміниться, доведеться, мабуть, допомагати”, – сказав він.

Резніков додав, що для нього не стане сюрпризом, якщо президент Володимир Зеленський підпише таке рішення.

Раніше повідомлялося, що у середу, 25 березня, Кабмін продовжив карантин у зв’язку з пандемією коронавірусу до 24 квітня. Рішенням уряду на всі території країни запроваджено режим надзвичайної ситуації.

Разом із тим, в Офісі Президента пояснили, чому в Україні наразі не можуть запровадити надзвичайний стан через поширення коронавірусу. Влада не готова зупинити більшу частину економіки України.

Джерело: Народна Правда