Чи потрібно захворіти на коронавірус навмисно: Комаровський пояснив небезпеку

Лікар пояснив, що якщо вже захворювання на Covid-19 й не уникнути, то краще щоб це сталося тоді, коли будуть вироблені адекватні протоколи

Чи потрібно захворіти на коронавірус навмисно: Комаровський пояснив небезпеку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

У той час, як в Україні станом на 10 ранку 27 березня в Україні вже 218 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, відомий педіатр Євген Комаровський попередив, що заражатися коронавірусом навмисне, щоб раніше виробити імунітет, не варто в жодному разі.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, у своєму відео він зазначив, що в кожній країні коронавірусом хворіє десь 0,001% населення.

Loading...

“Навіщо свідомо включати себе в цей список? А якщо у вас будуть ускладнення?” – задає він риторичне запитання.

Комаровський пояснив, що якщо вже захворювання на Covid-19 й не уникнути, то краще щоб це сталося тоді, коли будуть вироблені адекватні протоколи з ефективними противірусними препаратами. Крім того, може з’явитися вакцина, яка взагалі захистить від інфікування.

“Тому благаю – не треба спеціально заражатися, не треба ходити по поліклініках і лікарнях, вишукуючи хворих”, – закликав Комаровський.

Раніше він розповів про групи ризику коронавіруса та закликав ігнорувати неперевірені повідомлення на просторах інтернету про те, що коронавірус небезпечний для грудних діток, яким ще немає року, зважаючи ще не розвинені легені.

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебрейесус попередив, що коронавірусна інфекція Covid-19 поширюється з експоненціальною швидкістю і без “агресивних дій” у всіх країнах спрямованих на подолання пандемії, мільйони можуть померти.

Джерело: Народна Правда