Італія готова до виходу з ЄС через епідемію коронавірусу

Відомий італійський політик емоційно піддав критиці дії ЄС

Італія готова до виходу з ЄС через епідемію коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Відомий італійський політик заявив, що Італія може вийти з Європейського союзу через ситуацію з коронавірусом.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Affar Italiani, таку заяву зробив лідер політичної партії Італії “Ліга”, колишній віце-прем’єр Маттео Салвіні.

Він піддав критиці Євросоюз через зволікання у прийнятті заходів з подолання наслідків пандемії коронавіруса.

“Це безумство. Європа бере ще 15 днів для того, щоб вирішити, що робити і кому і як допомагати, якщо допомагати. В надзвичайних умовах, коли люди помирають сьогодні від запалення легенів, а завтра, можливо, будуть вмирати від бідності”, – емоційно висловився Салвіні.

Нагадаємо, 34-річна медсестра Даніела Треццо з Італії вчинила самогубство після того, як отримала позитивний тест на COVID-19.

Раніше західні журналісти показали що саме зараз відбувається в Італії (лікарня Бергамо). На відео видно, що палати повністю забиті, людей розміщують просто в коридорах. Люди у важкому стані, вони задихаються. Демонструючи ці кадри, лікарі хочуть, щоб прості люди, бачачи це, не ігнорували карантин і не піддавали сумніву рішучі заходи уряду по боротьбі з коронавірусом.

Крім того, в Італії через високий рівень смертності внаслідок зараження коронавірусом COVID-19 в крематоріях утворилася велика “черга” з трун. Катастрофічна ситуація в крематорії міста Серравалле-Скривія потрапила на відео.

Джерело: Народна Правда