Коронавірус в Україні: половина хворих у віці менше 50 років

Молоде покоління українців зневажливо ставиться до пандемії Covid-19.

Коронавірус в Україні: половина хворих у віці менше 50 років
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

За статистикою старша вікова група прислухається до порад Міністерства охорони здоров’я і уряду.

Loading...

Практично 50% всіх заражених коронавірусом в Україні – це люди від 18 до 49 років, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Саме ця категорія в нашій країні зневажливо ставиться до пандемії Covid-19. Про це під час брифінгу сказав заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“За віковою розбивкою, серед захворілих коронавірусною хворобою людей найбільше у нас хворіють люди від 30 до 49 років, майже 38% від усіх захворілих. Від 18 до 29 років – 17% хворих, 50-65 – 30% хворих, і 65+ – 6% хворих”, – зазначив заступник міністра охорони здоров’я.

За словами Ляшка, за статистикою старша вікова група прислухається до порад Міністерства охорони здоров’я і уряду.

27.03.2020 | Онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Gepostet von Міністерство охорони здоров'я України am Freitag, 27. März 2020

Коронавірус в Україні підчепили вже майже 200 людей і за добу діагноз підтвердився у 40 осіб в різних областях країни. У Києві станом на 26 березня було зареєстровано 47 хворих, в тому числі і 10-річна дитина.

На даний момент в Олександрівській лікарні міста Києва знаходиться близько десятка пацієнтів з COVID-2019. Лікарню охороняють наряди Національної гвардії. Більшості пацієнтів надають симптоматичне лікування.

За інформацією Strana.ua, українські лікарі через відсутність вакцин і ліків від коронавіруса, дають пацієнтам антибіотик Азитроміцин, який зазвичай призначають при бактеріальному бронхіті і пневмонії. Раніше цей препарат почали давати своїм пацієнтам французькі лікарі і вони його комбінували з гідроксіхлоріном.

Азитроміцин – порівняно недорогий антибіотик. Його виробляють в Україні, а також за кордоном. Ціна в аптеках коливається від 40 до 140 гривень, залежно від дозування і виробника. Продають азитроміцин за рецептом лікаря. У нього є побічні ефекти – препарат впливає на роботу печінки, шлунка, а також серця.

Кредитні канікули через карантин: в НБУ зробили важливе уточнення.

Курс гривні обвалився після рішення влади про подовження карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...