Коронавірус в Україні: яким препаратом лікують хворих

Стало відомо, як в Україні лікують від Covid-19.

Коронавірус в Україні: яким препаратом лікують хворих
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Українські лікарі через відсутність вакцин і ліків від коронавіруса, дають пацієнтам антибіотик Азитроміцин.

Loading...

В Олександрівській лікарні пацієнтам з коронавірусом дають антибіотик широкого спектру дії,
повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Коронавірус в Україні підчепили вже майже 200 людей і за добу діагноз підтвердився у 40 осіб в різних областях країни. У Києві станом на 26 березня було зареєстровано 47 хворих, в тому числі і 10-річна дитина.

На даний момент в Олександрівській лікарні міста Києва знаходиться близько десятка пацієнтів з COVID-2019. Лікарню охороняють наряди Національної гвардії. Більшості пацієнтів надають симптоматичне лікування.

За інформацією Strana.ua, українські лікарі через відсутність вакцин і ліків від коронавіруса, дають пацієнтам антибіотик Азитроміцин, який зазвичай призначають при бактеріальному бронхіті і пневмонії. Раніше цей препарат почали давати своїм пацієнтам французькі лікарі і вони його комбінували з гідроксіхлоріном.

Азитроміцин – порівняно недорогий антибіотик. Його виробляють в Україні, а також за кордоном. Ціна в аптеках коливається від 40 до 140 гривень, залежно від дозування і виробника. Продають азитроміцин за рецептом лікаря. У нього є побічні ефекти – препарат впливає на роботу печінки, шлунка, а також серця.

Кредитні канікули через карантин: в НБУ зробили важливе уточнення.

Курс гривні обвалився після рішення влади про подовження карантину.

Джерело: Народна Правда